Dua Lipa pozon për numrin e ri të revistës “Elle”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është imazhi i numrit të këtij muaji të revistës “Elle”.

Këtë gjë e bëri të ditur vet artistja, me anë të fotografive që i postoi nga fotosesoni që realizoi për këtë revistë.

Në imazhet e shkrepura për “Elle”, Dua u shfaq e veshur me një fustan pothuajse tërësisht transparent, në të cilin u dukeshin tërësisht të brendshmet.

“Fotosesioni për Elle USA nga Zoey Grossman. Faleminderit Nina Garcia dhe gjithë ekipit të Elle USA për gjithë dashurinë dhe mbështetjen..mirënjohëse të jem sërish në kopertinën tuaj ❤️”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Dua Lipa më 27 mars publikoi albumin “Future Nostalgia”, i cili ka arritur të dalë i pari në Mbretërinë e Bashkuar.