Dua Lipa pozon nga banjo, duket në formë përfekte

Dua Lipa vë në pah linjat trupore në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare nuk heziton fare të ndaj imazhe të tilla në rrjetet sociale, në foton e fundit të publikuar ajo është shfaqur në banjo me të brendshme ku duket në formë të përkryer.

Dua gjendet në Shtetet e Bashkuara ku do pres vitin e ri bashkë me familjarët dhe të dashurin e ri Anwar Hadid.