Dua Lipa nuk i shpëtoi një incidenti as në koncertin e fundit, vëmendjen e mori reagimi i saj

Dua Lipa po mban performancat e saj elektrizuese në “Future Nostalgia”.

E teksa ajo mban këto performanca nuk mungojnë edhe incidentet që këngëtarja po përballet, shkruan lajmi.net.

Incidentet e Duas në turin e fundit kanë qenë të shumtë por fatmirësisht asnjërin prej tyre nuk ka qenë me dëme serioze.

Së fundmi teksa ka qenë duke performuar në Argjentinë ajo i gjuan me këmbë një objekti në formë hëne të vendosur në skenë për të plotësuar performacën e saj.

Mirëpo, asaj i ngel këmba në objekt dhe për pak u rrëzua. Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë balerinat që e mbajtën dhe larguan objektin teksa videoja e momentit të sikletshëm ka bërë xhiron e rrjetit.

Edhe Dua si gjithmonë e ka marrë me sportivitet.

Ajo e ka ripostuar videon në Instagram duke shkruar: “Sigurisht që më ngeli këmba te hëna”./Lajmi.net/