Dua Lipa në mesin e pesë artistëve më të dëgjuar

Dua Lipa nuk po i ndahet sukseseve.

Dua Lipa ka shënuar tjetër sukses me këngën ‘Don start now’, këngëtarja ka njoftuar se është në top 5 të ‘Billboard’ duke ndarë, shkruan lajmi.net. Ajo ka lënë pas këngëtarë të njohur si Justin Bieber dhe The Weekend të cilët po ashtu zënë vend në top 10. ‘Don start now’ është projekti me të cilin Dua bëri rikthimin pas afro një viti larg skenës muzikore, ndërsa gjatë muajit prill ajo pritet të lëshoj albumin e radhës. /Lajmi.net/

Dua Lipa ka shënuar tjetër sukses me këngën ‘Don start now’, këngëtarja ka njoftuar se është në ‘top 5’ artistët më të dëgjuar të ‘Billboard’, shkruan lajmi.net.

Ajo ka lënë pas këngëtarë të njohur si Justin Bieber dhe The Weekend të cilët po ashtu zënë vend në top 10.

‘Don start now’ është projekti me të cilin Dua bëri rikthimin pas afro një viti larg skenës muzikore, ndërsa gjatë muajit prill ajo pritet të lëshoj albumin e radhës.