Anastasiya Kvitko modelja me të pasmet më të përkryera?

Anastasiya Kvitko konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet.

Anastasiya ka publikuar imazhe të reja në profilin e saj në Instagram ku vë në pah edhe një herë linjat e përkryera që ajo posedon, shkruan lajmi.net.

Në setin e ri fotografik rusja shfaqet me një fustan të ngushtë i cili i nxjerrë në fokus të pasmet bombastike të modeles.

Anastasiya konsiderohet si nja nga modelet më seksi në botë, dhe një konkurrente e denjë e Kim Kardashian për vithet më të përkryera.