Dua Lipa krah të dashurit për Krishtlindje, ndan momente romantike

Dua Lipa shfaqet e lumtur krah të dashurit të saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme me rastin e Krishtlindjeve ka kaluar kohë me të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur në një moment romantik me të dashurin Anwar Hadid dhe çifti duken shumë të dashuruar.

“Kënaqësia ime e Krishtlindjeve”, ka shkruar Dua pranë postimit.