Dua Lipa e nis fundjavën me aktivitete fizike në shtëpi

Dua Lipa po kujdeset për format trupore.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa këtë fundjavë ka vendosur të qëndrojë në shtëpi dhe po merret me aktivitete fizike, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një fotografi të shkrepur nga një kënd i shtëpisë, ku shihet e veshur me veshje sportive.

Artistja po ushtronte, ndërsa vendosi që të ndajë një fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Derisa po shijon suksesin e këngëve të reja, Dua po punon rreth projekteve të tjera.

Ajo po ashtu është e angazhuar edhe në botën e biznesit, së fundi ka realizuar kampanjën e re me “Puma”.