Dua Lipa dhe Anwar Hadid ndajnë një moment intim me fansat

Dua dhe Anwar kanë publikuar një fotografi intime.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë emra shumë të komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë pothuajse në çdo vend të pandarë, ndërsa ndajnë me ndjekësit edhe disa imazhe intime.

Së fundi, ishte Anwar ai i cili publikoi një fotografi, në të cilën shihet duke i dhuruar një puthje pasionante Duas.

Për ndryshe, Dua Lipa së fundi ishte e ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon.