Donaldi ngatërron emrat, përmend Borën pa vetëdije live në spektakël

Edhepse mes tyre më nuk ka asgjë, publiku është gjithmonë i etur për të ditur gjithçka rreth Donaldit dhe Borës, shkruan lajmi.net.

Edhepse ai tashmë po shijon lidhjen e dashurisë me Beatrixën, sonte i ka shpëtuar padashje nga goja emri i Borës.

Këtë gjë e kanë vënë re menjëherë fansat e Big Brother të cilët e kanë shpërndarë nëpër rrjetet sociale. Për më shumë shihni videon më poshtë./Lajmi.net.