Donaldi flet për ditëlindjen e Borës, a e uroi për 30-të vjetorin?

Derisa ishte në dhomën e rrëfimit, Donaldi ka diskutuar rreth atij momenti, shkruan lajmi.net.

 

Ndër të tjera, ai shtoi se atë datë e ka ditëlindjen Bora Zemani, ish-partnerja e aktorit ndërsa parashuta ka qenë e mbishkruar me atë datë dhe një imazh i të dy aktorëve të cilët shihen duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje.

“Me çuditi pak se me 9 janar është dhe ditëlindja e  Borës, kështu që më çuditi pak se dje ka qenë koinçidenca që është sot 9 janar ku e di unë”, tha Donaldi.

Kujtojmë se, që nga nisja e lidhjes me Beatrix, Donaldi nuk e ka cekur pothuajse asnjëherë më emrin e moderatores.

Ndryshe, vlen të theksohet se Beatrix nuk ka reaguar edhe aq mirë  kur pa surprizën me parashutë për Donaldin teksa shihej data e ditëlindjes së Borës.

Shiko videon nga minuta e 16:01./Lajmi.net/