Donaldi dhe Beatrixa bëhen të pandashëm, puthje të zjarrta në oborrin e shtëpisë

Dyshja filluan romancën e tyre të dashurisë në Big Brother Vip gjatë kohës sa Bora po e priste Donaldin jashtë për tu sqaruar, ndaj për këtë arsye situata mori zjarr kudo në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Sidomos pas deklaratave të fundit gjatë ditës së premte fansat janë ftohur shumë nga Donaldi aq sa nuk po e shohin më si fitues.

Pavaërsisht se e kuptoi se Bora ishte ajo që po e priste ende jashtë, aktori i humorit vazhdoi të thoshte se i pëlqen Trixa dhe ndihet mirë me të.

Këto ndikuan në afirmitetin akoma më të madh mes tyre. Derisa mbrëmë dyshja kanë shkëmbyer puthje të zjarrta me njëri-tjetrin./Lajmi.net/