Donald Veshaj pjesë e mbrëmjëve edhe në Prishtinë

Donald Veshaj ishte njëri nga protagonistët e këtij sezoni të reality-show ”BBV” .

Jeta e tij personale dhe lidhja me Beatrix u bë mjaft e komentuar brenda shtëpisë dhe nga publiku, shkruan lajmi.net.

Pas daljes nga ky format ai është aktiv përmes postimeve në rrjete sociale dhe emisione të ndryshme.

Tani Donaldi ka filluar të marr pjesë edher në mbrëmje muzikore bashkë me vëllaun e tj Romeon dhe Elgit Doda.

“T7” ka sjellur një storie ku shihet së mbrëmë Donaldi ka marrë pjesë në një club në Prishtinë.

Numër i madh i qytetarëve ishin pjesëmarrës dhe ai këndonte bashkë me publikun këngët e ndryshme të këngëtarit Elgit Doda.

Kujtojmë se tani përflitet se Donaldi bashkë me vëllaun e tij Romeon do vijë së shpejti me emisionin më të ri në “Top-Channel”.