Dje e ‘mbështeste’ Borën për takimin romantik, sot Beatrix në krahë të Donaldit

Ishte pikërisht takimi i Bora Zemanit dhe Donalt Veshaj që theu shikueshmërinë, shkruan lajmi.net.

Ishte edhe Beatrixi ajo e cila kishte lënë një koment tek postimi i Borës, ku i përgëzonte për dashurinë e tyre. Por pas hyrjes së Beatrixit brenda shtëpisë, ajo nuk po i ndahet asnjë minutë asaj.

Tash ka bërë bujë komenti i saj, ku madje ajo po merr komente ofenduese pasi publiku po aludon se ajo po e largonë Donaldin nga Bora.

Gjatë ditëve të fundit Beatrix dhe Donaldi kanë shkëmbyer flirtime të shumta me njëri tjetrin.