Dhurata Dora publikon këngën e re dhe është ‘zjarr’

Dhurata Dora ka lansuar këngën e re me titull “100 shkallë”, në bashkëpunim me Big Bang.

Teksti është shkruar nga Dhurata dhe Big Bang, videoklipi u punua nga MaxProduction, kurse producent është Big Bang.

Ashtu sikurse hiti “Zemër” në duet me Soolking, edhe kjo këngë ka premisat e hitit.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga Dhurata Dora me titull “100 shkallë”.