Demi Rose tregon format trupore me fustanin e hapur tek pjesa e gjoksit

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat , shkruan lajmi.net.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Modelja ka postuar disa imazhe ku shihet e veshur me një fustan të zi i cili është mjaft i shkurtër dhe i hapur tek pjesa e gjoksit i cili e bën të duket edhe më joshëse.