Demi Rose provokon në paraqitjen e radhës, ekspozon të pasmet dhe linjat tërheqëse në veshjen “Fendi”

Ajo e ka shijuar së fundmi pushimet në St Lucia të Karaibeve.

Dhe Demi Rose ka shfaqur linjat dhe të pasmet e saj joshëse në një veshje me shumë stil, ndërsa ka kaluar kohë në natyrën e gjelbëruar të ishujve të Karaibeve gjatë të mërkurës (16 mars).

Modelja 27-vjeçare postoi foto të reja në llogarinë e saj në Instagram për të dokumentar ditën e saj të aventurës teksa shfaqte format në një trupore nga marka “Fendi”.

Foto: Demi Rose/Instagram

Duke pozuar në disa imazhe tejet atraktive, ajo përshtati veshjen me një kapele të ngjashme dhe i la flokët e gjata bionde të lira në stil të drejtë.

Foto: Demi Rose/Instagram

Demi e kombinim dukjen me një mini cantë që gjithashtu iu përshtat pamjes së saj, ndërsa e përfundoi atë me një palë atlete praktike.

Foto: Demi Rose/Instagram

Kjo dalje e saj vjen pasi ajo postoi disa imazhe tërheqëse në bikini nga pushimet e saj, ndërsa nuk la shumë vend për imagjinatë, shkruan DailyMail.

Foto: Demi Rose/Instagram

Përndryshe modelja e famshme britanike numëron mbi 19 milionë ndjekës në Instagram ku edhe nuk mungojnë fotot e ndryshme provokuese.

Rose ndërkohë mori vëmendjen më të madhe edhe nga shoqërimi me dy reperët e njohur Drake dhe Tyga vite më parë.