Demi Rose pozon komplet e zhveshur

Demi Rose ka ‘ngacmuar’ imagjinatën me foton e fundit.

Demi Rose është një nga modelet më të përcjellura në rrjete sociale, britanikja është mjaft aktive në Instagram ku dhe ka ndarë imazhin e radhës, shkruan lajmi.net.

Modelja është duke punuar për një set të ri fotografik dhe ka ndarë një imazh për t’i treguar publikut se çfarë mund t’i pres ata nga fotosesioni i radhës.

Demi e cila njihet për format e përkryera trupore është shfaqur komplet e zhveshur teksa fotografohet nga pas.