Dedikim për Heidin nga Dubai, reagimi epik i Romeos

Mesazhe të bukura dhe pozitive nga fansat,kanë lumturuar sot banorët e BBVIP.

Heidi ishte një prej tyre. Njëri prej fansave të saj, Bledi nga Dubai shkruan se e ka parë nga afër Heidin dhe teksa tashmë ajo është një nga banoret më simpatike të këtij sezoni.

Pasi lexoi mesazhin, Heidi ka shpërthyer në të qeshura nga reagimi i Romeos i cili gjithashtu falenderoi “Bledin” për komplimentin që i bëri Heidit.