Dafina Zeqiri publikon foto me flokë të lagura

Dafina Zeqiri vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më me stil në estradë.

Ajo në secilin imazh duket e veçantë dhe duke eksperimentuar me veshjet.

Këngëtarja njihet për ndryshime të shumta në flokët e saj, ku shihet secilën herë e më e veçantë.

Në fotografinë e fundit, Dafina pozon me flokë të lagura dhe këtë imazh e publikon në Instagram.

Shikojeni edhe ju se si duket në këtë gjendje.