Dafina Zeqiri nuk i ndalon pozat provokative

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon me pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka qenë me pushime në Maldive dhe nga atje ka ndarë me ndjekësit imazhe në të cilat është shfaqur e tillë.

E tani nuk po ndalon me publikimin e fotografive të tjera pranë të cilave po merr komente të shumta pozitive.

Dafina ndryshe po e shijon suksesin e projektit të fundit muzikor “Vuj vuj vuj”./Lajmi.net/