Dafina dhe Dj Geek shijojnë një takim romantik me njëri-tjetrin

Dyshja së fundi e konfimuan lidhjen e tyre dhe duket se po kalojnë shumë mirë së bashku.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një nga personat e komentuar gjatë vitit 2020 si shkak i lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net

Pas disa krizave siç duket tani gjithçka ka marrë drejtimin e duhur. Këngëtarja bashkë me Dj Geek kanë dal në një takim romantik pak para hyrjes në Vitin e Ri 2021.

Çifti publikuan nga një fotografi  të njëri-tjetrit në profilet tyre zyrtare në vendin se ku po ndodheshin.