Chloe në të brendshme nga izolimi: Jam mërzitur në shtëpi

Chloe Ross është duke qëndruar e vetizoluar mirëpo kjo gjendje e cila po vazhdon e ka mërzitur.

Ylli i Towie, ashtu si edhe gjithë të tjerët, po qëndron aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ka ndarë së fundmi një foto ku shfaqet e shtrirë në krevat dhe ka pozuar veç në të brendshme.

“Jam mërzitur në shtëpi”, shkruan ajo pranë postimit të fotografisë.