Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Capital T?

Capital T dhe Mozzik janë bërë bashkë.

Capital T dhe Mozzik janë padyshim dy prej emrave të skenës të cilët konsiderohen si më të suksesshmit, shkruan lajmi.net.

Kjo falë projekteve muzikore e faktit se i mbushin sallat plot kur performojnë.

Andaj pranë një fotografie në të cilën shihen bashkë fansat kanë kërkuar një bashkëpunim mes tyre i cili sigurisht se do të shndërrohej në hit.

Dy reperët së fundmi janë bërë bashkë dhe kanë pozuar në një fotografi të njejtë, në një dasëm të miqve të përbashkët që duket të ketë qenë arsyeja e mbledhisë.