Talenti Rron Kryeziu kërkohet nga shumë ekipe evropiane

Shteti zviceran kohën e fundit është shndërruar në një“fabrikë” të talenteve të rinj. Këtë fat siç duket pritet ta ketë edhe Rron Kryeziu, djaloshi...

Kryetari i FFM-së, Sejdini nënshkroi marrëveshje për ndërtimin e tribunës së re në stadiumin...

Kryetari i FFM-së, Muamed Sejdini dhe keru i komunës së Ohridit, Konstantin Georgievski edhe zyrtarisht nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi në projektin e ndërtimit të tribunës...

Conte kërkon një përforcim nga Premierliga

Antonio Conte ka identifikuar një përforcim të ri për Interin. Inter kërkon një mbrojtës të krahut për afatin kalimtar të janarit. E përditshmja sportive italiane Gazzetta...

Pamjet pas meçit, shikojeni çfarë ndodhi me Joshuan pas fitores ndaj Ruiz Jr

Anthony Joshua riktheu brezat e kampionit pas fitores ndaj Andy Ruiz Jr. Anthony Joshua riktheu statusin e kampionit në boks pas fitores me vendim unanim...

Lazio – Juventus, e gjithë vëmendja te kjo gazetare e sportit

Diletta Leotta vazhdon të zgjojë vëmendje në stadiumet italiane. Gazetarja e njohur e “DAZN”, Diletta Leotta konsiderohet si ‘mbretëresha’ e Instagramit në Itali duke marrë...

Maldini gjen përforcimin e ri në Milan, vjen nga Barcelona

Milan kërkon një mbrojtës për afatin kalimtar të janarit. Sipas të përditshmes sportive katalane “Sport” një nga objektivat e “Rossonerëve” është mbrojtësi i talentuar i...

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu analizon sezonin vjeshtor: Duhet të jemi të kënaqur, në...

Trajneri i Dritës së Gjilanit, Ardian Nuhiu, është kthyer në Shkup, pas përfundimit të sezonit vjeshtor të Ipko Superligës së Kosovës në futboll. Dhe,...

Imeri nuk e lejoi Vardarin të festojë në Shkup, përmbysje e madhe e Renovës,...

Shkëndija importon pikë të madhe kundër Vardarit! Renova përmbys Rabotniçkin Derbi i stinorit vjeshtor është zhvilluar në Shkup mes liderit Vardarit dhe kampionit aktual,...

Komenti i Arben Nuhiut: Shkëndija luajti jo vetëm kundër Vardarit, por edhe kundër referëve,...

Arben Nuhiu, ishfutbollistu i njohur Shkëndijës dhe Vardarit, special për faqen tonë komentoi derbin e madh, Vardar-Shkëndija, që përfundoi 2-2: “Ishte një ndeshje shumë...

Joshua “mbret” i peshave të rënda, rikthen titujt në vendin e shenjtë

Anthony Joshua ka ‘nxjerrë’ hak ndaj Andy Ruiz,duke e mposhtur sonte në duelin që u zhvillua në Arabinë Saudite. Andy Ruiz e kishte mposhtur më...

Opinione