Afërdita Demaku pa asnjë rrudhë në fytyrë

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, këngët e së cilës dëgjohen nga të gjitha moshat. Këngëtarja kohëve të fundit ka...

Era Istrefi me të motrën Norën, bëjnë gjestin e madh për të prekurit nga...

Era Istrefi i është bashkuar grupit të artistëve që po solidarizohen me të prekurit nga tërmeti.Këngëtarja me famë botërore, publikoi në Instagram një foto...

Luana duket mahnitëse në të bardhë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të...

Njihuni me dy motrat bukuroshe të Genta Ismajlit

Genta Ismailit po i ecën gjithçka mbarë. E kompletuar me familje e karrierë, tani edhe me dashuri. Këngëtarja e njohur kosovare nuk ka shumë ditë që...

Floriani kthehet me një bashkëpunim që se keni pritur

I kishte munguar skenës muzikore tash e një kohë, por duket se pritjes së fansave të tij po i vjen fundi, kjo pasi Floriani...

Big Mama dëshiron të krijojë parti politike

Të vërtetat për jetën e Big Mames që nuk i keni dëgjuar kurrë Këto të vërteta për jetën e Big Mames. A e keni ditur që...

Gashi dhuron spektakël në Koln

Ka disa javë që Gashi ka filluar turneun koncertal, ku po mban koncerte thuajse gjithë Evropën, shkruan lajmi.net. Ai së fundmi ka performuar në Koln,...

Granit Ismajli vjen me një baladë

Granit Ismajli ka publikuar një baladë dhe këtë ai e ka shoqëruar me një videoklip, dhe projekti pritet të pëlqehet nga fansat e tij,...

Bebe Rexha arrin 10 milionë ndjekës në Instagram, ndan një video të veçantë me...

Bebe Rexha sot është gëzuar tej mase për suksesin e radhës, ajo ka arritur 10 milionë ndjekës në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një...

Dedikim Norës? Robert Berisha i thotë të gjitha për ndarjen në këngën e re...

Robert Berisha merr pjesë këtë vit në Festivalin e RTSH-së me këngën “Ajo nuk është unë”, këngë e cila është përfolur se i dedikohet...

Opinione