Tuna: “Meshkujt të padobishëm”

Këngëtarja Tuna duket se është vënë sërish në qendër të vëmendjes edhe këtë herë për shkak të thashethemeve për ndarje nga bashkëshorti. Fillimisht këngëtarja ka...

Pas deklaratave të bujshme, Robert Berisha kërkon falje publike

Deklarata e Robert Berishës, në një intervistë për “Prive”, ngjalli reagime të forta pak javë më parë. Roberti shprehej se është normale që një burrë...

​Harry dhe Megan do vazhdojnë të marrin paratë nga familja mbretërore

Javët e fundit, ‘Megxit’ ka qenë një temë kryesore në media. Qysh kur Princi Harry dhe Megan kanë shokuar botën me njoftimin se po...

Capital T jep një lajm të mirë për fansat

Capital T ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shihet duke u argëtuar në një klub. Në atë video, reperi shihet në humor...

Modelja e famshme e bën ‘nxehtë’, largon të gjitha në pjesën e sipërme

Sofia Richie pozoi e zhveshur në Instagram, për të promovuar linjën e re të xhinseve “Rolla”. Sofia Richie shkaktoi një ‘tronditje’ në rrjete sociale në...

Gruaja e Kobe Bryant ka vrarë veten? Zbulohet e vërteta

Spekulimet se Vanessa Bryant e ka vrarë veten dalin të jenë të pavërteta. Raportimet se gruaja e Kobe Bryant, Vanessa e ka vrarë veten pas...

Morena Taraku e bën edhe këtë, pozon e zhveshur në borë

Këngëtarja, Morena Taraku vazhdon të publikojë imazhe provokative.Ditë më parë, postonte fotografi nga pushimet në Tajlandë në bikini duke treguar linjat perfekte Këtë herë paska...

Angela Martini me video joshëse nga shtrati

Angela Martini u shfaq atraktive në videon e fundit. Angela Martini në orët e vona publikoi një video atraktive, ku shfaqet vetëm në këmishë nate,...

“Don’t Start Now” e Dua Lipës renditet në top-10 në “Billboard Hot 100”

Dua Lipa nuk ndalet së numëruari sukseset e reja. Dua Lipa ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri, ndërsa sukseset e këngëve tjera...

Pas pjesëmarrjes në “Festivalin e Këngës”, Elvana Gjata është gati për rikthim

Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar së fundi. Në këto fotografi, ajo u shfaq e veshur me...

Opinione