Elvana Gjata provon eksperiencën e ‘çmendur’

Elvana Gjata teksa po punon për këngët e reja, gjen kohë edhe për t’u relaksuar. Sot, këngëtarja ka provuar një nga eksperiencat më të ‘çmendura’...

Alketa konfirmon padrejtësitë që u bënë me jurinë në Fest ’58, thotë se përgjegjësinë...

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu gjatë një interviste për Opinion ka folur lidhur me votat në ‘Fest 58 dhe ka sqaruar gjithçka. Ajo ka...

Rita fotografohet gjysmë e zhveshur, kështu i mbulon pjesët intime

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të numërojë sukseset e saja në arenën ndërkombëtare. Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi në rrjete...

Dafina Zeqiri duket krejt ndryshe në prapaskenat e klipit të ri

Dafina Zeqiri është duke finalizuar projektin e saj më të ri, të cilin do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip. Këngëtarja, ka ndarë me...

Nora Istrefi elegante dhe tërheqëse në fotografitë e fundit

Nora Istrefi njihet për elegancën dhe stilin e veçantë në çdo paraqitje publike. Këngëtarja, së fundi ka postuar disa imazhe, në të cilat u shfaq...

Stresi publikon foto nga takimi i Kurtit me Bashën: Po vjen dita edhe këndej

Albin Kurti ka bërë vizitën e parë zyrtare në Shqipëri, pasi mori postin e kryeministrit. Ai u takua me krerët e shtetit, mes tyre edhe...

Armina Mevlani ‘frymëzohet’ nga pikturat nudo

Bloggerja Armina Mevlani ka vendosur të vizitojë një galeri arti ndryshe. Mbushur me piktura nudo, Armina Mevlani ka pozuar mes tyre. Armina Mevlani. Bukuroshja ka postuar...

Bleona Qereti në listën e të veshurave më mirë, krah Charlize Theron dhe Scarlett...

Një ndër shqiptaret pjesëmarrëse në eventin më të rëndësishëm në industrinë e filmit në botë, Oscars 2020, ishte dhe këngëtarja Bleona Qereti, e cila...

Gruaja e Kobe Bryant nuk po pajtohet me humbjen e tij dhe të bijës,...

Së fundi në një aksident ajror ka vdekur legjenda e NBA-së, Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij. Vanessa, gruaja e tij, përmes një...

Kejsi feston ditëlindjen! Stresi befason me dedikimin e tij

Reperi Stresi vazhdon të jetë shumë i komentuar për jetën private. Sidomos ndarja e tij nga e fejuara, Keisi ka qenë në qendër të...

Opinione