Rita Ora kthehet me poza atraktive, paralajmëron diçka të re

Rita Ora muajt e fundit i ka shfrytëzuar në maksimum për pushime, teksa udhëtoi në vende të ndryshme. Këngëtarja edhe pse qëndroi larg koncerteve, nuk...

Shtatë muaj pauzë prej fluturimeve, Blero dhe Afrona udhëtojnë për pushime

Blero Muharremi dhe Afrona Dika, edhe pse të martuar, vazhdojnë të jetojnë larg njëri-tjetrit, për shkak të profesioneve që kanë. Por, muajt e fundit ishte...

Pas pretendimeve për shtatzëni, Genta Ismajli habit me këtë veprim

Këngëtarja Genta Ismajli muajt e fundit e kishte zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta, shkruan lajmi.net. Artistja sjell vazhdimisht fotografi pranë të dashurit dhe...

“A ju kam munguar?”, Enca rikthehet me poza të ‘nxehta’

Këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet se është në një veshje provokuese duke pyetur të gjithë, “...

Buraku dhe Grupi Fama vijnë me baladën e re “Pa nafakë”

Buraku dhe grupi Fama kishin paralajmëruar baladën e re, të quajtur “Pa nafakë”,  pak kohë pasi kishte lansuar bashkëpunimin me DJ Dagz dhe DJ...

“Përgjithmonë”, Miriami poston videon romantike me Albanin

Një prej çifteve më të dashura të estradës janë edhe Alban Skënderaj dhe Miriam Cani. Dyshja kohë pas kohe ndajnë fotografi nga përditshmëria e tyre...

Enis Bytyqi rikthehet në Kosovë: Dëgjova që edhe në makinë kur jam vetëm duhet...

Enis Bytyqi është artist i dashur për publikun, i cili numëron shumë projekte muzikore dhe fansat që e dëgjojnë nga të gjitha trevat shqiptare. Ai...

JLo po i shijon në plazh ditët e fundit të verës, mahnit me fizikun

Jennifer Lopez ka zgjedhur që ditët e fundit të verës t’i kalojë në bregdet, duke marrë rreze dielli. Këtë gjë, këngëtarja dhe aktorja e njohur...

Pas shumë muajsh pauzë, Rita Ora po i kthehet skenës së festivaleve

Kjo ngjarje, pason festivalin që mbahej live, i cili është anuluar në gusht, shkruan NME. Festivali Hydeout i Singaporit ka njoftuar listën e parë të...

Fero merr vendimin e papritur, çfarë po ndodh?

Reperi Fero, i cili javët e fundit ka qenë shumë i përfolur për disa debate në rrjete sociale, ka habitur me veprimin e fundit. Ai...

Opinione