Sëmundja, feja, tatuazhet – dhjetë gjërat që nuk i keni ditur për të dashurin...

Emri Anwar Hadid mund të tingëllojë i njohur për ju, veçanërisht nëse jeni i/e pasionuar pas modës ose revistave të modës. Ai është një...

“Maskë fytyre nga gjaku i vaginës së bukur”! Modelja shqiptare trondit ndjekësit

Modelja shqiptare Niki Delijorgji i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.  23-vjeçarja shfaqet duke bërë një...

Ava Max ndër artistet më të dëgjuara në Spotify

Ava Max padyshim ka qenë sensacioni i këtyre dy viteve të fundit.Ava Max është tjetër këngëtarja shqiptare që po bën gjithë shqiptarët krenar me...

Gold Ag ndan një foto të rrallë nga fëmijëria

Gold Ag hap arkivën për ndjekësit e tij.Gold Ag është një artist që përdor rrjetet sociale mjaft shumë, një mënyrë kjo për të njoftuar...

Atmosferë festive në familjen e Gjikos

Teksa festat e fundvitit po afrojnë, familja Gjikolli ka rregulluar bredhin.Është bërë një lloj tradite që personazhet e shoubizit në prag të festave të...

Morena dhe Stresi vazhdojnë t’i dalin në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti

Stresi dhe mikesha e saj Morena po vazhdojnë me rritëm të lartë t’iu dalin krah personave që ende po vuajnë pasojat e tërmetit.Tërmeti që...

​Kim Kardashian dedikim special për djalin

Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West festoi 4-vjetorin e lindjes.Ylli i televizionit Kim Kardashian i ka bërë një urim special djalit duke publikuar...

Robert Berisha i lumtur pranë vajzës, duket sikur ta ketë botën në duar

Robert Berisha ka qenë mjaft i përmendur këto muajt e fundit.Robert Berisha ka gjetur emrin e tij mjaft shpesh në titujt e mediave rozë...

Këngëtaret te Burdushi për fat e para

Burgosja e Hysri Peqanit, i njohur edhe si Burdushi, ka trazuar disa emra të njohur, që e vizitonin shpesh në shtëpinë e tij, shkruan...

Engji mbulohet me të zeza

Vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit po ndjekë me kujdes hapat e nënës, duke arritur një sukses të mirë në tregun muzikor.Engjëllusha Salihu për pak...

Opinione