A është Meda metroseksual?

Jo vetëm femrat e estrades preokupohen me pamjen e jashtme, me atë së si po duken. Edhe meshkujt e kanë pak a shumë të...

Shikone Leonorën çfarë atmosfere krijon në sallonin ku rregullohet

Një ndër emrat më të komentuar e pëlqyer në shobizn kosovar është edhe këngëtarja bukuroshe Leonora Jakupi.Të flasësh për të dhe sukseset e saja...

Ky është babai i këngëtares Leonora Poloska

Publiku është mjaftë kurioz të dijë më shumë për jetën private të personazheve publik.Media, është gjithmonë gati për ta shuar këtë kurreshtje, duke prezantuar...

Rita emocionohet në koncertin për Avicii (VIDEO)

Rita Ora e ka përkujtuar emocionalisht shokun e saj të ndjerë Avicii në një koncert humanitar për ngritjen e fondeve për të sëmurit mental...

Aktorët e njohur turk në lidhje dashurie!

Fotografitë e fundit nxisin dyshimet!Pohohet se aktorët e njohur turk, Furkan Andiç dhe Aybüke Pusat, të cilët shkëlqyen në serialin “Her Yerde Sen”, vazhduan...

“Xhakarta”: Unë jam HOT në çdo stinë

Aktorja që u bë e njohur me rolin e saj të “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”, tani po e jeton një jetë krejt...

Kim Kardashian tregon dollapin e saj masiv të mbushur me çanta dhe këpucë me...

Kim Kardashian  publikoj në mediat sociale të mërkurën në mbrëmje për të treguar veshjet e saj Cozy Collection nga linja e saj SKIMS.Por të...

Tayna pa grim me siguri as veten nuk e njeh

Tayna veçohet si një artiste mjaft e suksesshme, e cila për një kohë të shkurtë arriti të bëhet një emër mjaft i madh i...

Dua Lipa habit me veprimin e saj

Dua Lipa ka befasuar me veprimin e saj.Dua Lipa shumë shpejt do filloj një turne në Evropë ku do prezantoj albumin e saj të...

Bebe Rexha premton publikisht: Do të rikthehem sërish në Shqipëri vitin e ardhshëm

Ndërkaq, Bebe dha intervistën e saj të parë në Shqipëri në emisionin “Lart e Poshtë” të Eraldo Rexhos, me gazetarin Andi Vrapi.Rrugës për në...

Opinione