Pamela Anderson nuk njeh censurë, fotografohet tërësisht e zhveshur

Pamela Anderson ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq nudo, shkruan lajmi.net. Ajo u fotografua pranë një...

Bebe Rexha tregon artisten e preferuar shqiptare

Dhe një nga pop-starët më në zë të momentit në Hollywood dhe jo vetëm është Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë dibrane. Bebe vizitoi Shqipërinë këtë...

French Montana lirohet nga spitali, kjo është gjendja shëndetësore e tij

French Montana është liruar nga spitali, por mjekët i kanë rekomanduar të qëndrojë të paktën një muaj në shtrat. French Montana është rikthyer në shtëpi,...

Bebe: Burrin e dua shqiptar, dasma të jetë tradicionale

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha në fillim të kësaj jave ishte në Shqipëri. Erdhi për tu dalë në ndihmë familjeve të...

Tatuazhi i ri i Justin Bieber dedikim?

Përmes një postimi në Instagram, Justin Bieber njoftoi fansat se ka bërë tatuazh të ri, shkruan lajmi.net. Ai shkroi “Forever” në qafë, që në shqip...

Me këtë datë planifikon ta ‘djeg’ sërish lojën Mozzik

Mozizk, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell një këngë të e, shkruan lajmi.net. Reperi bëri të ditur se kënga...

Mes femrash gjysmë të zhveshura, Butrint Imeri zbulon datën e këngës së re

Butrint Imeri ka disa ditë që ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilën e sjell edhe me klip, shkruan lajmi.net. Së fundi,...

Afrona e quan vetën të marrë

Pas martesës Afrona Dika e ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht po publikon imazhe të ndryshme duke ia shtuar këtyre edhe...

“Dua syrin me ta puth o xhan” kaq me emocione e këndoi Edona në...

Prej se mbahet mend Edona Llalloshi u dallua për elegancën, sharmin dhe ëmbëlësinë e saj. Ajo mbetët ndër këngëtaret më të dashura dhe më të...

Ilir Shaqirit i thurrin poezi

Ti thurrësh dikujt vargje për së gjalli, ky është respekt i madh, mirënjohje e rrallë. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari i madh i këngës shqipe,...

Opinione