Shyhretja e Engjëllusha zbresin nga shkallët si dy princesha

Këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behluli po jeton si mbretëreshë. E rrethuar me dashurinë e familjes dhe kujdesin ndaj saj, ajo veç po rinohet, shkruan “Kosovarja”. Pamja e...

A e keni parë ndryshimin e radhës të Alberije Hadergjonajt?

Ndonëse është 44 vjeçare Alberije Hadergjonaj nuk meriton të quhet kaq. Pamja e saj jep përshtypje krejt tjetër, shkruan “Kosovarja”. Megjithëse ka ndërhyrje të shumta ajo ndihet...

Ja çka han Learta për mëngjes

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli i pushtoi mediat rozë. Learta Jakupi u bë personazh i dashur dhe shumë i popullarizuar për një kohë të shkurtër,...

Remzia publikon këngën “Lotët e nanës”

Këngëtarja e muzikës popullore gjithmonë ka goditur me këngët e saj. Remzie Osmani është e dalluar në çdo aspekt, si në profesionin e saj ashtu...

Dafina Zeqiri vazhdon të paraqitet joshëse nga ishujt Maldive

Dafina Zeqiri javën e fundit ka ikur në ishujt Maldive ku po shijon në maksimum pushimet para se të kthehet sërish me koncerte dhe...

Elvana ndan me ndjekësit imazhe nga provat para ‘Festivalit të këngës’

Me datat 19 dhe 20 dhjetor në ‘Pallatin e kongreseve’ do mbahen netët gjysmëfinale ku konkurrentët do prezantojnë këngët e tyre, shkruan lajmi.net. Ndër artistet...

Capital T tregon pse ia bllokoi Youtube këngën

Menjëherë pas publikimit, dëgjuesit vunë re një ngjashmëri të pjesës së refrenit të këngës, me kolonën zanore të një filmi të Bollywood, “Ek Villain”,...

Miriam Cani shkëlqen në ditët e fundit të shtatzënisë

Dhe në ditët e fundit të shtatzënisë këngëtarja simpatike ka realizuar një fotosesion për revistën shqiptare “Who”. Miriam u paraqit në disa fustane me ngjyra...

Enisa i kushton këngë tragjedisë së 26 nëntorit

Enisa Nikaj këngëtarja shqiptare e cila karrierën e saj po e zhvillon në Amerikë, i ka kushtuar një këngë tragjedisë që tronditi shqiptarët më...

MC Kresha flet për dasmën, tregon në ‘#gjesi’ pse nuk ka dashur kamerë dhe...

MC Kresha është martuar gjatë ditës së dielë me Erzina Shehun në prani të të afërmeve dhe miqve të ngushtë. Vetëm pak ditë para martesës,...

Opinione