Tatuazhi i ri i Justin Bieber dedikim?

Përmes një postimi në Instagram, Justin Bieber njoftoi fansat se ka bërë tatuazh të ri, shkruan lajmi.net. Ai shkroi “Forever” në qafë, që në shqip...

Me këtë datë planifikon ta ‘djeg’ sërish lojën Mozzik

Mozizk, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell një këngë të e, shkruan lajmi.net. Reperi bëri të ditur se kënga...

Mes femrash gjysmë të zhveshura, Butrint Imeri zbulon datën e këngës së re

Butrint Imeri ka disa ditë që ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilën e sjell edhe me klip, shkruan lajmi.net. Së fundi,...

Afrona e quan vetën të marrë

Pas martesës Afrona Dika e ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht po publikon imazhe të ndryshme duke ia shtuar këtyre edhe...

“Dua syrin me ta puth o xhan” kaq me emocione e këndoi Edona në...

Prej se mbahet mend Edona Llalloshi u dallua për elegancën, sharmin dhe ëmbëlësinë e saj. Ajo mbetët ndër këngëtaret më të dashura dhe më të...

Ilir Shaqirit i thurrin poezi

Ti thurrësh dikujt vargje për së gjalli, ky është respekt i madh, mirënjohje e rrallë. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari i madh i këngës shqipe,...

Tayna publikon projektin surprizë

Tayna si befasi për fansat, ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Sorry”, shkruan lajmi.net. Kësaj radhe, këtë këngë ajo e solli vetëm në...

Reagimi emocionues i Dafina Zeqiri kur e sheh nënën pas një kohe

Këngëtarja Dafina Zeqiri është lindur në Kosovë, por është rritur në Suedi. Ajo dhe motrat e saj thuajse gjithë fëmijërinë dhe pjesen tjetër të jetës,...

A është Meda metroseksual?

Jo vetëm femrat e estrades preokupohen me pamjen e jashtme, me atë së si po duken. Edhe meshkujt e kanë pak a shumë të...

Shikone Leonorën çfarë atmosfere krijon në sallonin ku rregullohet

Një ndër emrat më të komentuar e pëlqyer në shobizn kosovar është edhe këngëtarja bukuroshe Leonora Jakupi. Të flasësh për të dhe sukseset e saja...

Opinione