Rita emocionohet në koncertin për Avicii (VIDEO)

Rita Ora e ka përkujtuar emocionalisht shokun e saj të ndjerë Avicii në një koncert humanitar për ngritjen e fondeve për të sëmurit mental...

Aktorët e njohur turk në lidhje dashurie!

Fotografitë e fundit nxisin dyshimet! Pohohet se aktorët e njohur turk, Furkan Andiç dhe Aybüke Pusat, të cilët shkëlqyen në serialin “Her Yerde Sen”, vazhduan...

“Xhakarta”: Unë jam HOT në çdo stinë

Aktorja që u bë e njohur me rolin e saj të “Xhakartës” në serialin “O sa mirë”, tani po e jeton një jetë krejt...

Kim Kardashian tregon dollapin e saj masiv të mbushur me çanta dhe këpucë me...

Kim Kardashian  publikoj në mediat sociale të mërkurën në mbrëmje për të treguar veshjet e saj Cozy Collection nga linja e saj SKIMS. Por të...

Tayna pa grim me siguri as veten nuk e njeh

Tayna veçohet si një artiste mjaft e suksesshme, e cila për një kohë të shkurtë arriti të bëhet një emër mjaft i madh i...

Dua Lipa habit me veprimin e saj

Dua Lipa ka befasuar me veprimin e saj. Dua Lipa shumë shpejt do filloj një turne në Evropë ku do prezantoj albumin e saj të...

Bebe Rexha premton publikisht: Do të rikthehem sërish në Shqipëri vitin e ardhshëm

Ndërkaq, Bebe dha intervistën e saj të parë në Shqipëri në emisionin “Lart e Poshtë” të Eraldo Rexhos, me gazetarin Andi Vrapi. Rrugës për në...

Olta Daku vihet në siklet kur e pyesin të zgjedh mes kolegëve

Olta Daku ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Aktorja, para saj kishte disa emra të njohur të...

Kida publikon foto me Loredanën, ja çfarë shkruan

Kida ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Loredanës, shkruan lajmi.net. Dy artistet dukeshin shumë të...

Buken e kujt e han me shije ‘Xheku’?

Naser Rafuna është ndër aktorët dhe komedianët më të dashur për publikun shqiptarë, shkruan “Kosovarja”. Rolet e tij në secilin projekt që ka marrë pjesë...

Opinione