Pranë fotos me William Walker, Gold AG shkruan disa vargje për Reçakun

Në fotografinë pranë diplomatit amerikan, William Walker, reperi Gold AG shkroi disa fjalë për Reçakun, shkruan lajmi.net. Një muaj para përvjetorit të 21-të të masakrës...

Shkurte Fejza tregon cilen nga vajzat e do më shumë

Shkurte Fejza i ruajti dhe i kultivoi vlerat kombëtare për vite të tëra, ndaj më kot nuk quhet bilbili i këngës shqipe. Ajo krijoi fole...

Juliana Pasha: Sonte ngjitem në skenë me një mision

Sonte (e enjte) do të mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Në mesin e konkurentëve është edhe Juliana Pasha, e...

2Ton publikon disa sekuenca të klipit të ri

2Ton ka pak ditë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist, shkruan lajmi.net. Kënga...

Këngëtari shqiptar tregon se si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

“I mora me rradhë”, Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit. Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i...

Elita dhe Gjiko sjellin pamjet më të bukura familjare për fundvit

Cilësohen të jenë si çifti i veçantë dhe më i dalluar në estradën kosovare. Gjiko dhe Elita Rudi, dita ditës po përbëjnë çiftin më të...

Flori Mumajesi dhe Soni Malaj ritakohen pas shumë vitesh

Mbrëmë (e mërkurë) u mbajt nata e parë gjysmëfinale e këtij edicioni të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Natyrisht, siç e do tradita e këtij...

Fansat e bëjnë edhe këtë gjë për Gashin

Gashi, është reperi shqiptar me famë botërore, i cili po numëron suksese të njëpasnjëshme në karrierë, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi ka publikuar një fotografi...

Në këtë gjendje vjen sot Afërdita

Afërdita Demaku është emri që nuk ka ditë që nuk sillet vërdallë mediave rozë. Emër i dëshmuar, e zë shumë i adhuruar dhe i dëgjuar...

Loredana Zefi mezi njihet në këtë fotografi

Loredana Zefi duket krejtësisht ndryshe në imazhin e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, qëndon aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo...

Opinione