Tayna pa grim me siguri as veten nuk e njeh

Tayna veçohet si një artiste mjaft e suksesshme, e cila për një kohë të shkurtë arriti të bëhet një emër mjaft i madh i...

Dua Lipa habit me veprimin e saj

Dua Lipa ka befasuar me veprimin e saj. Dua Lipa shumë shpejt do filloj një turne në Evropë ku do prezantoj albumin e saj të...

Bebe Rexha premton publikisht: Do të rikthehem sërish në Shqipëri vitin e ardhshëm

Ndërkaq, Bebe dha intervistën e saj të parë në Shqipëri në emisionin “Lart e Poshtë” të Eraldo Rexhos, me gazetarin Andi Vrapi. Rrugës për në...

Olta Daku vihet në siklet kur e pyesin të zgjedh mes kolegëve

Olta Daku ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Aktorja, para saj kishte disa emra të njohur të...

Kida publikon foto me Loredanën, ja çfarë shkruan

Kida ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Loredanës, shkruan lajmi.net. Dy artistet dukeshin shumë të...

Buken e kujt e han me shije ‘Xheku’?

Naser Rafuna është ndër aktorët dhe komedianët më të dashur për publikun shqiptarë, shkruan “Kosovarja”. Rolet e tij në secilin projekt që ka marrë pjesë...

Prapaskenat e serialit “Çka ka shpija”, aktorët tregojnë pse filloi me vonesë sezoni i...

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në xhirimet e një episode të këtij seriali, shkruan lajmi.net. Po ashtu, aktorët për kamerën e “Mirage” treguan...

Mihrija e teston veten edhe si modele

Ka vite që kur Mihrije Braha i është bashkangjitur skenës muzikore. Me këngët dhe stilin e saj që nga ajo kohë ka rrëmbyer qindra e...

‘Pajtesa’ humb një person të dashur

Fiona Gllavica, aktorja që bëri për vete publikun kosovarë. Me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin vendor “Çka ka shpija”, ajo arriti të bëhet...

Një jetë luksoze sikur e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri, këngëtare e afirmuar dhe e njohur, e mbi të gjitha një femër shumë e zonja. Këtë nuk po e themi vetëm ne, por...

Opinione