Shkurta po duket si zonjë e vërtetë me këtë pamje e fustan

Shkurte Fejza është këngëtare e njohur, që u popullarizua përmes interpretimeve të saj të veçanta. Këngë të bukura e projekte të magjishme, kanë ardhur gjithmonë...

Granit Xhaka publikon portretin e bukur me gruan dhe vajzën

Granit Xhaka ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet pranë gruas dhe vajzës, shkruan lajmi.net. Përmes këtij imazhi,...

Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë këngën “Falma”

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë sjellë bashkëpunimin e radhës me titull “Falma”, shkruan lajmi.net. Për tekstin e këngës u kujdes Sebastjana Brecani, muzikën dhe orkestrimin...

Zanfina me ndryshim të madh në pamje

Zanfina Ismajli është një emër tejet i njohur për publikun kosovar. Ajo ishte për shumë vite pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo. Tani,...

Djali i Ramush Haradinaj zgjedh një rrugë komplet ndryshe nga i ati

Anita Haradinaj është shprehur krenare me të birin e saj, Gjinin. Tanimë një gjimnazistë, Gjin Haradinaj ka vendosur të mos ndjek hapat e babait. Djali i...

Naser Rafuna hap arkivin, zbulon imazhe nga adoleshenca

Sot është i njohur për publikun shqiptar si ‘Xheku’. Naser Rafuna është ndër aktorët më të dashur për publikun , ai për momentin është duke...

Arbenita Ismajli vë në pah linjat përfekte në bikini

Arbenita Ismajli vazhdon të mahnit publikun me format trupore. Arbenita Ismajli që nga lidhja e saj me reperin Fero ka arritur të fitoj vëmendje mediatike,...

Adelina Ismaili po sjell duet me artistin e njohur

Adelina Ismaili ka zbuluar befasinë e radhës. Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës zbuloi se me kë po...

Rina Balaj befason me veprimin e ndërmarrë ndaj Mozzik

Rina Balaj ka befasuar publikun me postimin që bëri. Rina Balaj ka befasuar publikun me verpimin që bëri së fundmi, këngëtarja që dikur ishte pjesë...

Fifi krenare me Mozzik: Akoma është dikush që shqetësohet për zemrën e një femre

Fifi ka lavdëruar reperin për punën e bërë. Mozzik gjatë orëve të para të ditës së sotme kishte publikuar projektin e tij të ri i...

Opinione