Rikthehet Bardull, duet me Lumi B

Dyshja që dikur kishin bërë për vete rininë e Kosovës me këngën ‘Hey’ po rikthen sërish me një bashkëpunim, Bardull dhe Lumi së shpejti...

E dashura e Ronaldos kapet “mat” nga paparacët

Georgina Rodrigez ka shfrytëzuar kohën e lirë për t’i bërë përgatitjet e fundit para Vitit të Ri, ndërkaq manekinia dhe bashkëshorte e Cristiano Ronaldos...

Stresi i inatosur me takimin Rama-Vucic: Historia ka treguar që ka Skënderbe por ka...

Takimi mes Edi Ramës dhe Aleksander Vucic në Tiranë ka nxitur reagime të shumta në publik, e ndër emrat e njohur që ka reaguar...

Dua Lipa zgjedh të kaloj pushimet me Anwarin para familjes

Dua kishte disa muaj shumë të ngarkuar me projekte muzikore dhe në mundësinë e parë që i ofrua për disa ditë pushim ajo zgjodhi...

Gjiko dhe Nora Istrefi shënojnë suksesin e parë me ‘Anna’

Gjiko dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, ‘Anna’ titullohet dueti i dyshes të cilët e kanë punuar edhe me...

Kida e lumtur me njerëzit që e rrethojnë, falënderon të gjithë për urimet e...

Kida sot feston ditëlindjen, këngëtarja simpatike e estradës ka mbushur 22 vite jetë, dhe këtë ditë të veçantë ia kanë zbukuruar edhe më shumë...

Pasi fitoi Albini, a do ta mbajë premtimin Unikkatili për koncert?

Reperi i njohur shqiptar që jeton në SHBA, Viktor Palokaj, i njohur si “Unikkatil”, duket se premtimin e dhënë kohë më parë, nuk e...

Duda paralajmëron një ‘Disstrack’

Duda me një postim të bërë minuta më parë bëri të ditur se fansat e tij nuk do presin edhe shumë deri sa të...

Capital T vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Capital T sapo njoftoi fansat e tij dhe gjithë publikun se gjatë orës 00:00 do të publikojë këngën e re për të cilën ka...

Kur burri i Adelina Ismailit bëhet nervoz

Ajo është këngëtarja e pakrahasueshme e muzikës shqipe, ikona e muzikës moderne që sa herë shfaqet merr gjithë vëmendjen. Asnjëherë nuk i kanë munguar epitetet,...

Opinione