Një tjetër arritje e jashtëzakonshme nga Dua Lipa

Dua Lipa në muajin dhjetor kishte publikuar këngën e parë ‘Dont Start Now’ pas më shumë se gjysmë viti, projekt ky që po ‘pushton’...

Gold Ag se mban më të fshehtë, e bën publike fejesën

Gold Ag kishte marrë vëmendjen e të gjithëve kur në ‘Natën e zjarreve’  në gishtin e tij u pa një unazë fejese. Fillimisht nuk kishte...

Daniel Craig e konfirmon, “No Time To Die” filmi i tij i fundit si...

No time to die” do të jetë paraqitja e tij e fundit në rolin e Bond, rol ky i cili i dha një popullaritet të...

Afërdita Dreshaj tregon planet për të bërë fëmijë

Historia e dashurisë e Afërdita Dreshajt dhe sportistit çek, Jakub Kindl, është një nga më të komentuarat e mediave dhe shpesh në vëmendjen e...

Stresi ‘thumbon’ të gjithë: Kujt t’i djegi le ta mbajë

Këngëtari i njohur shqiptar, Stresi është një prej personazheve të shoëbizzit shqiptar që gjithmonë tërheq vëmendjen me këngët, postimet që në rrjetet sociale,...

Kjo është kënga e re e Arilenës për ‘Eurovizion’

Edhe pse në ‘Festivalin e Këngës’ kishte fituar pozitën e parë me këngën ‘Shaj’ Arilena Ara ka përgatitur një tjetër këngë për “Eurovizion”. Ajo kishte...

Arbana Osmani zgjedh fjalët më të mira për ta uruar djalin me rastin e...

Djali i Arbana Osmanit feston sot ditëlindjen. Me këtë rast nuk ka pasur se si të mungoj një urim publik nga nëna e tij Arbana. “Çdo...

Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Këngëtarja Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen e saj të 40-të. Me rastin e kësaj dite të veçantë ajo ka pranuar urime të shumta mirëpo për...

Genta pozon në mes të dy veturave luksoze, a ia bëri dhuratë i dashuri...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po komentohet së fundmi për lidhjen e dashurisë. Ajo po publikon shpesh fotografi ku shfaqet e dashuruar mirëpo edhe...

Organizatorët e koncertit të Malumës japin detaje shtesë lidhur me koncertin e anuluar

Pas vendimit të marrë nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale për anulimin e koncertit të Malumës, organizatorët e këtij koncerti kanë dhënë detaje...

Opinione