Emily shfaqet atraktive në bikini të zeza

Emily Ratajkowski thekson format e përkryera në fotosesionin e fundit. Emily Ratajkowski ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku është...

Ditë zie për muzikën shqiptare, vdes këngëtari i njohur

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i njohur kosovar. Këngëtari i njohur për publikun shqiptar Irfan Blakçori ka ndërruar sot jetë në moshën 62 vjeçare, shkruan...

Ledri Vula: 15 vite në muzikë ka ardhur koha për një sfidë të re

Ledri Vula ka marrë një hap të rëndësishëm në jetën e tij. Ledri Vula pas 15 viteve të suksesshme në industrinë muzikore ka vendosur të...

Noizy nuk ka mëshirë e bën për ‘5 pare’ reperin që dikur e shante

Noizy është tallur keq me reperin që dikur e fyente atë në emisione. Vite më parë në emisionin e Arian Çanit, një artist me emrin...

Dafina Zeqiri me poza atraktive paralajmëron projektin e ri

Dafina Zeqiri ka udhëtuar për në ishujt Maldiva për disa ditë. Dafina Zeqiri ka ikur në ishujt Maldiva disa ditë për të mbushur bateritë, për...

Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik “ngacmon” Encën (FOTO)

Reperi Mozzik ka raporte të mira me këngëtaren nga Shqipëria, Enca me të cilën edhe kishte realizuar një projekt muzikor vite më parë. Kjo e...

Gresa Behluli me potpuri moderne për fundvit

Gresa Behluli ka publikuar potpuri të këngëve “Fshatarja ime, “Merrma shiun” dhe “Gocë pejane”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka falënderuar Sabri Fejzullahun dhe Bedri Pejanin që...

Noizy kujton kohën kur ushtronte sportin e boksit

Noizy është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat priten shumë mirë në publik, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ka ndarë me ndjekësit një...

Rene po e kërkon Noren. I mungon buzëqeshje në fytyrë

Rene është një nga fëmijët e njohur. Që nga ardhja e saj në jetë, publiku e njohu dhe e admiroj. Nora Istrefi e Robert Berisha,...

Fansat e Medës e publikojnë Lulen në këtë gjendje

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar. Është gjithmonë Lulja ajo që merr vëmendjen më të madhe...