Dhurata Dora dhe Soolking kanë njoftuar fansat se kënga “Zemër” është certifikuar me pllakatën “Platinum”. Kënga numëron 396 milionë klikime në kanalin YouTube dhe vazhdon...

Fiona Gllavica me këtë veshje nga minus i kthen temperaturat në plus

Aktorja e njohur Fiona Gllavica apo ndryshe e njohur te publiku si ‘Pajtesa’, falë rolit të saj ka arritur të gëzojë simpati të madhe. Verën...

Luana Vjollca në imazhin e fundit ashtu siç e ka bërë nëna

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri. Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më...

Gold AG me këngë për gratë e dhunuara gjatë luftës në Kosovë

Gold AG po vjen me projekt të ri muzikor, i cili kësaj radhe prek një temë mjaft të ndjeshme. Reperi u ka kushtuar këngë grave...

Pozoi në banjo e veshur me minifund, Dua merr vëmendje me këtë detaj

Dua Lipa ka ndarë së fundi me ndjekësit disa fotografi, të cilat i kishte shkrepur në banjo. Këngëtarja, në këto imazhe u shfaq e veshur...

Ky është mashkulli që po e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë?

Loredana publikoi disa imazhe në rrjete sociale, ku u shfaq duke mbajtur dorën e një mashkulli. Ajo udhëtoi drejt Parisit, e me të duket se...

Fotografi e rrallë e Gilit dhe Ilirit e shkrepur 29 vite më parë

Gili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të realizuar më 1991. Në atë foto, këngëtarja shfaqej në krahët e bashkëshortit, Ilir Berani, teksa...

Pushimet në Bullgari, Norën e Robertin po e shoqërojnë këta persona

Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë ndër personazhet më të përfolura vitin që e lamë pas. Dyshja edhe pse muaj më parë kanë konfirmuar...

Dafina Zeqiri me lëvdata për punën e Loredanës

Loredana mbrëmjen e së enjtes kishte publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Juju, dhe me tu publikuar kënga morri pëlqime të...

Capital T ndan pak nga kënga e re

Capital T nuk ka ndërmend të ndaloj së sjelli risi në skenën muzikore, nuk ka ende një javë nga publikimi i ‘600ps’ por këngëtari...