Keisi me urim të veçantë për nënën e Stresit

E ëma e Stresit sot feston ditëlindjen. Ani pse tash e sa muaj kanë ndarë rrugët, Keisi vazhdon t’i ruajë marrëdhëniet e mira me nënën...

“E dua kombin tim”, Stresi vazhdon aktivitetet humanitare

Stresi po vazhdon t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Stresi gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë i angazhuar duke ndihmuar të prekurit nga...

Enca shfaqet e zhveshur në shtrat

Enca vazhdon të provokojë fansat e saj me paraqitjet e saj seksi Enca Haxhia ka bombarduar përsëri. Gjoksmadhja dhe këngëtarja shqiptare, e cila nuk bëri asnjë...

Këngëtarja shqiptare nënshkruan kontratë me labelin e njohur amerikan

Enisa ka shënuar një sukses në karrierë. Enisa është këngëtare shqiptare, e cila dalëngadalë po ngjitet hapave të suksesit, shkruan lajmi.net. Së fundi, përmes një postimi...

Mbrëmje e shfrenuar për Cardi B, femra të zhveshura e vallëzime erotike

Cardi B mbrëmë festoi deri në orët e vona. Cardi B ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet duke...

Një mëngjes si ky, Genta Ismajli e rrethuar me trëndafila dhe balona

Genta Ismajli prej kohësh është në lidhje me një biznesmen turk, lidhje për të cilën ende nuk ka folura publikisht. Këngëtarja e njohur po e...

Pamela Anderson nuk njeh censurë, fotografohet tërësisht e zhveshur

Pamela Anderson ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq nudo, shkruan lajmi.net. Ajo u fotografua pranë një...

Bebe Rexha tregon artisten e preferuar shqiptare

Dhe një nga pop-starët më në zë të momentit në Hollywood dhe jo vetëm është Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë dibrane. Bebe vizitoi Shqipërinë këtë...

French Montana lirohet nga spitali, kjo është gjendja shëndetësore e tij

French Montana është liruar nga spitali, por mjekët i kanë rekomanduar të qëndrojë të paktën një muaj në shtrat. French Montana është rikthyer në shtëpi,...

Bebe: Burrin e dua shqiptar, dasma të jetë tradicionale

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha në fillim të kësaj jave ishte në Shqipëri. Erdhi për tu dalë në ndihmë familjeve të...

Opinione