Kush do ta zëvendësojë Lezen në ‘Çka ka shpija’? Përgjigjet Nasur Rafuna

Naser Rafuna ka treguar për planet e tyre për episodat në vazhdim të serialit ‘Çka ka shpija’. Aktori dhe producenti i seriali ‘Çka ka shpija’...

Sharon Stone mesazh të ndjerë shqiptarëve, vlerëson gjestin e rrallë: Faleminderit me gjithë zemër...

 Aktorja e njohur, Sharon Stone, nëpërmjet një statusi në median sociale, ka falenderuar publikisht shqiptarët për gjestin e rrallë ndaj italianëve, me dërgimin e...

Genta shfaqet nga karantina, po kalon ditët ‘në izolim’ me të dashurin

Genta Ismajli poston foto nga karantina. Genta nuk është se po mërzitet në ditët e izolimit, ku shumica e njerëzve nëpër botë po detyrohen të...

Trump thotë se nuk SHBA nuk do ua paguajë sigurimin Meghanit dhe Harryt

Presidenti i SH.B.A kishte bërë një ‘tweet’ ku flet për sigurinë Meghan dhe Harryt, shkruan Mirror, transmeton lajmi.net“Unë jam një mik dhe admirues i...

Inicohet rast ndaj Robert Berishës për zhurmën në konvikt

Mirëpo edhe konviktet kanë rregullore për personat që qëndrojnë aty, njofton Klan Kosova Policia e Kosovës ka iniciuar një rast për mosrespektim të vendimeve në...

Bebe Rexha duket ekstravagante me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha njihet ndërkombëtarisht për prirjen e saj në shkrimin e teksteve dhe interpretimin me vokalin unik që ka. Por jo gjithmonë prirja në muzikë...

Dieta që ndjek Nora Istrefi gjatë periudhës së izolimit

Nora Istrefi cilësohet si një nga këngëtaret me trupin më të mirë në estradë ndonëse është nënë e një fëmijë, ajo sot ishte e...

Dua Lipa kremton 10 milionshin e parë të ‘Break my heart’

Dua Lipa javën që shkoi para publikimit të albumit kishte lansuar këngën ‘Break my heart’ të cilën e kishte kompletuar edhe me videoklip. Gjersa nuk...

Me sfidën e re, Stresi u ofron mundësinë e artë artistëve të rinj

Javën që shkoi reperët kishin krijuar në sfidë në mes vete se kush po bën më së miri ‘freestyle’, tani Stresi ka ndryshuar pak...

Si rrallëherë Ryva publikon foto me burrin nga oborri i shtëpisë

Këngëtarja Ryva Kajtazi është aktive në rrjete sociale mirëpo jetën e saj private është munduar gjithmonë ta mbajë sa më larg publikut e mediave. Andaj...

Opinione