Dafina Zeqiri nuk njeh limite, me të brendshme në koncert

Dafina Zeqiri e ka marrë sërish gjithë vëmendjen. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net. Ajo është...

Kështu duket përbrenda shtëpia e re e familjes Obama

Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze. Barack dhe Michelle Obama kanë blerë një shtëpi luksoze në Martha’s Vineyard në Massachusetts. Thuhet se vila...

Olta Daku ka diçka për të thënë për Getoar Selimin

Olta Daku ka folur për Getin në rubrikën “Kë zgjedh”. Aktorja e mirënjohur shqiptare, Olta Daku, ishte pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Ajo u përgjigj...

Modelja heq bikinit në pjesën e sipërme, realizon foton më artistike në bregdet

Modelja e famshme ka marrë gjithë vëmendjen. Modelja e famshme, Demi Rose, ka zgjedhur ta reagoj një foto artistike në bregdet, shkruan lajmi.net. Ajo kishte hequr...

Shpallet “Miss Universe 2019”, kjo është fituesja

U shpall më e bukura e botës. Është shpallur “Miss Universe 2019” dhe këtë titull e mori Zozibini Tunzi, shkruan lajmi.net. Fituesja e vitit të kaluar...

Moderatorja shqiptare në zi, i vdes personi më i dashur

Moderatorja e ka ndarë lajmin e trishtë. Moderatorja shqiptare, Dojna Mema, nëpërmjet një postimi në Instagram ka njoftuar për vdekjen e personit më të dashur,...

Kejvina: Jam e bukur, por nuk do të thotë se nuk kam vlera

Kejvina Kthella thotë se edhe është e bukur edhe ka vlera. Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisioni “E diell”, ku është vendosur përballë...

Kejvina Kthella i ‘hakërrehet’ policëve: Më kanë rënë në qafë

Modelja Kejvina Kthella ka shprehur mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese...

Kërcënohet me vdekje sepse… ka gjoksin e madh

Jessica Gonzalez Garcia ka qindra mijëra ndjekës në Instagram që i ka fituar me format e saj që bien në sy menjëherë. Por, edhe pse...

Ky person iu qëndron në mes Egzonës e Albatritit

Albatriti e Egzona janë dy fytyrat më të njohura në shoëbizin kosovar. Dyshja shpeshherë ndajnë momente të ndryshme për ndjekësit e tyre nga jeta e...

Opinione