Dua Lipa krah të dashurit për Krishtlindje, ndan momente romantike

Dua Lipa shfaqet e lumtur krah të dashurit të saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme me rastin e Krishtlindjeve ka kaluar...

Rina Balaj dhe Sin Boy vijnë shumë shpejtë me këngën e re

Rina dhe Sin Boy shumë shpejtë e publikojnë këngën e re. Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, do ta publikojnë së shpejti...

Rita Ora mahnit me pamjen nga festa e Krishtlindjeve

Rita Ora elegante dhe joshëse në festën me familje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka festuar mbrëmë së bashku me familjen e saj, shkruan...

Modelja e famshme tejet joshëse në videon me bikini

Demi Rose ka provokuar me një video ku shfaqet në bikini. Modelja e famshme, Demi Rose, është shfaqur sërish joshëse, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar...

Anduena, motra e Labit po vjen me këngë të re

Anduena Tahiri e ka paralajmëruar këngën e re. Motra e këngëtarit Labinot Tahiri ka po ashtu vesh për muzikë, shkruan lajmi.net. Atë e kemi parë duke...

Stresi dhe Fero shumë shpejtë me një bashkëpunim?

Stresin dhe Feron mund t’i shohim në bashkëpunim. Reperi Stresi është treguar i hapur me ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net. Ai nëpërmjet publikimit të mundësisë për...

Pas videos me Flori Mumajesin, Jonida ndahet nga i dashuri?

Së fundmi ka qarkulluar një video që ka habitur të gjithë. Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht...

Marina Vjollca tregon marrëdhënien e saj me vjehrrën dhe paska një “hall”

Marina Vjollca ka folur për nënën e Getit. Marina Vjollca prej disa muajsh po drejton spektaklin “Klanifornia Show”, ku jo vetëm prezanton, por ndonjëherë bëhet...

Zbulohet misteri: Kjo është arsyeja pse Lady Diana ishte gjithnjë vetëm për Krishtlindje

Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, duket se nuk e gëlltit dot faktin që nipi princi Harry dhe e shoqja Meghan Markle nuk janë pranë familjes...

Olsi Bylyku tregon zënkat me Bes Kallakun: Kur je në punë me njerëz që...

Olsi Bylyku ka treguar së fundmi edhe për zënkat që ka pasur me Bes Kallakun, që njëkohësisht është edhe miku i tij. I ftuar në...

Opinione