Kejvina pjesë e emisionit italian? Modelja tregon gjithçka

Ditëve të fundit po flitet se Kejvina do jetë pjesë e një ‘show-i’ italian. Pasi që në media tashmë po qarkullonte një foto e Kejvinës...

Ami ndan momente intime me Ermalin nga New Yorku

Ami dhe Ermali kanë udhëtuar drejt New York-ut. Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska ditë më parë kanë udhëtuar drejt New Yorkut, për punë dhe njëkohësisht...

Ky është mesazhi që Arta Nitaj merr pasi parkon keq veturën

Arta Nitaj ka gjetur një mesazh në veturën e saj. Si duket parkimi i veturës qenka një problem i madh për aktoren Arta Nitaj, e...

Labinot Tahiri: Disa persona nuk meritojnë respekt më shumë se sa qeni im

Labinot Tahiri duket i frustuar nga postimi i fundit. Labinot Tahiri tashmë emër i njohur nga publiku edhe në skenën muzikore edhe në atë politike,...

Publikohet bashkëpunimi mes Dhurata Dorës dhe Maitre Gims

Është bërë e ditur javën e kaluar se dyshja janë drejt finalizimit të këngës. Para ca ditë Dj personal i këngëtarit francez bëri të ditur...

Revista e njohur botërore e përzgjedh këtë objekt në Kosovë, në mesin e tetë...

Objekti i akademisë së grimeres së njohur kosovare Vjosa Metaj është zgjedhur një nga tetë objektet më të mira në botë nga revista ndërkombëtare...

Dua në foton provokuese me dorën në xhinse, tregon datat e turneut për Evropë

Dua Lipa ka vendosur të mbajë turneun me emrin ‘Future Nostalgia’ dhe tashmë ka treguar datat dhe vendet. Këngëtarja Dua Lipa po sjell në fillim...

Sëmundja, feja, tatuazhet – dhjetë gjërat që nuk i keni ditur për të dashurin...

Emri Anwar Hadid mund të tingëllojë i njohur për ju, veçanërisht nëse jeni i/e pasionuar pas modës ose revistave të modës. Ai është një...

“Maskë fytyre nga gjaku i vaginës së bukur”! Modelja shqiptare trondit ndjekësit

Modelja shqiptare Niki Delijorgji i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.  23-vjeçarja shfaqet duke bërë një...

Ava Max ndër artistet më të dëgjuara në Spotify

Ava Max padyshim ka qenë sensacioni i këtyre dy viteve të fundit. Ava Max është tjetër këngëtarja shqiptare që po bën gjithë shqiptarët krenar me...

Opinione