Elita publikon imazhin e ëmbël të djalit, do ua marrë zemrat

Elita Rudi dhe Gjiko po ndajnë shpesh momente me djalin e tyre Zërin. Moderatorja shqiptare, Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj Gjiko po e shijojnë...

Arbenita provokon përsëri, të pasmet në rënd të parë

Modelja tetovarë, Arbenita Ismajli ka vazhduar që t’i provokojë fansat në rrjetet e saj sociale Bukuroshja ka bombarduar përsëri. Arbenita Ismajli ka vazhduar me provokimet e...

Beatrix tregon belin seksi, “çmend” Tiranën

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare, Beatrix Ramosaj ka vendosur që festën e Krishtlindjeve ta kalojë në Shqipëri E për këtë ajo ka zgjedhur që të duket...

Brenda shtëpisë luksoze të Bebe Rexhës, kështu e dekoroi për festat e fundvitit

Bebe Rexha ka publikuar pamje nga shtëpia e saj luksoze. Bebe Rexha përmes disa imazheve në rrjete sociale, ka treguar se si e ka dekoruar...

Arilena reagon pas ‘zhurmës’ rreth çmimit të parë

Arilena Ara ka reaguar pas debatit rreth çmimit të parë në “Festivalin e Këngës”. Të dielen u mbajt finalja e edicionit të 58-të të Festivalit...

E godet të dashurin me llambë derisa ishte në gjumë

Caroline Flack përballet me gjykatën. Udhëheqësja e emisioneve televizive Caroline Flack nga Britania e Madhe po përballet me gjykatën pas incidentit që pati me të...

Kanita në lidhje dashurie? Flet këngëtarja

Kanita ka treguar se a është në lidhje dashurie. Kanita është një emër shumë i dashur për publikun, e cila edhe pse e re në...

Ky është urimi i Tunës për festën e Krishtlindjes

Tuna uroi besimtarët me rastin e Krishtlindjes. Tuna Sejdiu, me anë të një postimi në Instagram, ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjes,...

Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e fejesës

24 dhjetori është shumë i veçantë për Bleron dhe Afronën. Blero Muharremi dhe Afrona Dika me këtë datë festojnë përvjetorin e fejesës, shkruan lajmi.net. Këngëtari e...

Ledri Vula uron këngëtaren shqiptare për ditëlindje: Të do rrushi

Dhurata sot feston ditëlindjen. 24 dhjetori është shumë i veçantë në kalendarin e Dhurata Dorës, kjo ngase me këtë datë, ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net. Me...

Opinione