Capital T zbulon datën e publikimit të këngës së re

Capital T ka ditë që po publikon pamje nga projekti i ri muzikor.

E para pak minutash ka treguar se kur do të lansohet në Youtube projekti i shumëpritur ‘Flex’.

Kjo këngë do të publikohet të shtunën në ora 17:00 dhe reperi shpreson që sa

“Më në fund po e publikojmë të SHTUNËN në ora 17:00 🌋 shpresoj qe ka me ju pëlqy e sa do pak ka me ja u ndreq disponimin në këto ditë karantine. 💙”, ka shkruar Kapo pranë postimit.

Fansat mezi po presin lansimin e këtij projekti muzikor.