Capital T vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Capital T sapo njoftoi fansat e tij dhe gjithë publikun se gjatë orës 00:00 do të publikojë këngën e re për të cilën ka punuar bashkë me një artist ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për reperin Capital Bra, kosovari bëri të ditur se kënga do lansohet fillimisht në ‘Spotify’ ndërsa nesër gjatë orës 12:00 do e lëshoj edhe në Youtube.

Kënga titullohet ‘Yalla’ dhe pritet të marrë edhe pëlqimin e publikut.