Capital T takohet me Milot Rashicën, e quan vëlla

Reperi Trim Ademi, i njohur ndryshe si Capital T është një nga personat i cili konsiderohet shumë i shoqërueshëm dhe i afërt.

Atë shpesh e shohim në shoqëri të emrave të njohur të estradës dhe jo vetëm.

Së fundmi është takuar me futbollistin shqiptar, Milot Rashica, me të cilin kanë realizuar edhe një fotografi.

Foton, si Capital T ashtu edhe Miloti e kanë hedhur në llogaritë e tyre në Instagram dhe pranë saj e kanë quajtur njëri-tjetrin vëlla.